Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Blúzky PREMIUM

Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Ponúkame luxusné zdravotnícke a lekárske blúzky s rôznymi vzormi a potlačami, kombinujúce štýl, pohodlie a funkcionalitu. Blúzky máme v dámskej verzii aj pánske. Blúzka je ručne ušitá z bavlneného saténu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk, ale aj funkčný a menej mačkavý

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov

V prostredí, kde každý detail odevu môže podčiarknuť profesionalitu a prístup k pacientom, sa naša kolekcia lekárskych plášťov PREMIUM stáva samozrejmosťou. Tieto blúzky pre zdravotné sestry a lekárske blúzky s potlačou sú viac ako len pracovný odev. Sú odrazom starostlivej práce, kvality a individuálneho prístupu. Sú ručne šité z výberového bavlneného saténu a ponúkajú nielen výnimočné pohodlie a odolnosť proti pokrčeniu, ale aj eleganciu a švih. Vďaka širokej škále potlačí - od klasických jednofarebných variantov, ako je biela alebo modrá, až po špecifické motívy pre rôzne lekárske odbory - si môžete spolu s lekárskymi nohavicami vybrať aj štýl uniformy. Naše blúzky PREMIUM sú navrhnuté tak, aby podporovali dynamiku každodennej práce v zdravotníctve a zároveň dodávali pocit pohodlia a zachovávali štýlový vzhľad aj v náročných podmienkach. Objavte s nami blúzky, ktoré zmenia vašu predstavu o lekárskom oblečení.

Zobraziť viac
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Filtrovať produkty
CenaStavLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR