Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

O nás

Sme čisto česká spoločnosť založená v roku 2004. Ako to všetko vzniklo? traja priatelia sedeli spolu v krčme a premýšľali o budúcnosti. Dvaja z nás pracovali v nadnárodnej korporácii a jeden je lekár a zhodli sme sa, že svoju budúcnosť vidíme inde. Niekde, kde môžeme realizovať svoje nápady, čo v korporácii nebolo jednoduché. Využili sme naše spoločné znalosti a skúsenosti a postupne sme začali budovať spoločnosť, ktorá nás napĺňa a vytvára príležitosti pre ďalších ľudí.

V roku 2008 sme sa presťahovali z malého skladu do väčšieho, v nasledujúcich dvoch rokoch sme si prenajali ďalšie priestory, ale postupne nám prestali stačiť a v roku 2019 sme sa presťahovali do nového veľkého skladu v Ostrave a mysleli sme si, že nám to bude stačiť. S postupným rozvojom a rozširovaním nášho sortimentu sme však museli v tomto roku pridať ďalší veľký sklad.

Špecializujeme sa na výrobu, predaj a distribúciu jednorazových zdravotníckych a chirurgických potrieb z netkaných textílií, ako sú chirurgické plášte, rúška, pokrývky hlavy, operačné rúška, jednorazové odevy, posteľná bielizeň, chirurgické súpravy na mieru, inkontinenčné vložky a plienky, dezinfekčné prostriedky, injekčné vybavenie, šijacie materiály, infúzne súpravy a mnoho ďalších spotrebných materiálov.

V roku 2023 bude postupne rozširovať svoju ponuku o zdravotnícke tlačivá, kancelárske potreby, drogériu a predovšetkým o množstvo nových zdravotníckych materiálov rôznych značiek.

Koncom roka 2023 sme vstúpili na slovenský trh s e-shopom www.medicross.sk

Spolupracujeme so spoločnosťami Becton Dickinson, BBraun, Hartmann, Batist, Panep, 3M, Schülke, Zarys, Lohmann&Rauscher, Dahlhausen a mnohými ďalšími.

Tovar dovážame z USA, Talianska, Portugalska, Turecka, Číny, Poľska a.j.

Máme dlhoročné skúsenosti s dodávaním spotrebného zdravotníckeho materiálu nemocniciam, súkromným klinikám, štátnym a neštátnym zdravotníckym zariadeniam, veterinárom, zubárom a partnerským distribútorom zdravotníckeho materiálu.

Našou víziou je byť spoľahlivým a dlhodobým partnerom pre našich zákazníkov a poskytovať im služby na najvyššej úrovni.

Spolupráca s nami je priateľská a uvoľnená a naším krédom je vždy sa dohodnúť so zákazníkom k jeho spokojnosti.

Spolupracujeme s tisíckami spokojných zákazníkov v celej krajine. 

Kamil Neuwirt - výkonný riaditeľ

Zdeněk Waloschek - výkonný riaditeľ

Medicross s.r.o.

Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR