Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Spôsoby platby

Možnosti platby

Online platby sú spracovávané platobnou bránou ComGate. Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s., je licencovanou platobnou inštitúciou, ktorá pôsobí pod dohľadom Českej národnej banky. Platby uskutočnené prostredníctvom platobnej brány sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova trieda 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Platba kartou

Najrýchlejší spôsob platby online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené technológiou 3D Secure, takže budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete prostredníctvom textovej správy od svojej banky.

Platba bankovým prevodom

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kde sa prihlásite ako zvyčajne a potvrdíte už pripravený platobný príkaz.

Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, takže objednávku vybavíme bezodkladne.

 

Platba vopred na náš bankový účet

Po výbere tejto možnosti platby dostanete potvrdenú objednávku so všetkými údajmi potrebnými na vykonanie platby bankovým prevodom.

 

Platba na dobierku

Platba na dobierku je možná len pri doručení v Českej republike.

Objednávky na Slovensko je potrebné uhradiť kartou alebo vopred na náš účet v eurách

Názov účtu: MEDICROSS s. r. o.
iBAN: CZ1455000000001830712001
SWIFT: RZBCCZPP

Platba na faktúru s dátumom splatnosti

Našim stálym zákazníkom, štátnym organizáciám alebo iným štátnym organizáciám. po dohode umožňujeme platby na faktúru s dohodnutou splatnosťou.

Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR