Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Pomáha, stará sa, chráni

Chirurgické rukavice Hartmann: najvyšší štandard v chirurgii

V chirurgii sú bezpečnosť a presnosť na prvom mieste. S chirurgickými rukavicami Hartmann získate nielen ochranu, ale aj pohodlie a spoľahlivosť, ktoré potrebujete pri každom zákroku.

Prečo si vybrať chirurgické rukavice Hartmann?

Špičková ochrana: naše rukavice poskytujú dokonalú bariéru proti mikroorganizmom, čím zabezpečujú bezpečnosť pre vás a vašich pacientov.

Ergonomický dizajn: Rukavice Hartmann sú navrhnuté tak, aby sa dokonale prispôsobili tvaru vašej ruky, čo umožňuje voľný pohyb a presnú prácu.

Hypoalergénne materiály: používame len hypoalergénne materiály najvyššej kvality, aby sme minimalizovali riziko podráždenia a alergií.

Výnimočná citlivosť.

Odolnosť a trvanlivosť: Chirurgické rukavice Hartmann sú mimoriadne odolné voči roztrhnutiu a opotrebovaniu, čo zaručuje ich dlhú životnosť aj pri náročných zákrokoch.

zľavový kupón

A ešte stále máme registráciu a zľavnené ceny pre zdravotníckych pracovníkov! kliknite na

Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR