Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

DHS - kontrolné trubice Indikátory kl. 6 pre teplovzdušné sterilizátory (100 ks)

DHS - kontrolné trubice Indikátory kl. 6 pre teplovzdušné sterilizátory (100 ks)... viac
85.03 EUR bez DPH
není skladem
102.89 EUR
bal
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

DHS - kontrolné trubice Indikátory kl. 6 pre teplovzdušné sterilizátory (100 ks)

Integračné sklenené trubice sú určené na kontrolu sterilizačných parametrov v teplovzdušných sterilizátoroch. Ide o uzavreté sklenené skúmavky naplnené indikátorovou kvapalinou, ktorá po dosiahnutí požadovaných sterilizačných parametrov zmení farbu z červenej na jasne zelenú. Ak sa indikačná tekutina zmení len na hnedú alebo tmavozelenú, sterilizácia nebola dostatočne účinná a proces by sa mal zopakovať.

Rúrky sú jediným indikátorom, ktorý spĺňa požiadavky na indikátory triedy 6 podľa normy ČSN EN ISO 11140-1:2007 pre sterilizáciu suchým teplom. Preto sú to najpresnejšie ukazovatele účinnosti sterilizácie.

Použiť:

Hadičky sa počas sterilizácie umiestňujú medzi nástroje a pomôcky, ktoré sa majú sterilizovať; ak sa používajú sterilizačné nádoby, hadičky sa vkladajú priamo do nádob. Pri sterilizácii sa odporúča vložiť hadičky medzi najväčšie a najťažšie sterilizovateľné nástroje. Zmena farby kvapaliny v skúmavke indikuje, že indikátor bol počas sterilizačného procesu vystavený určitej teplote po určitý čas, napr. 160°C/60 min alebo 170°C/31 min alebo 180°C/16 min. Podrobné informácie sú uvedené v príbalovom letáku výrobcu.

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

DHS - kontrolné trubice Indikátory kl. 6 pre teplovzdušné sterilizátory (100 ks)

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR