Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Luxusné zdravotnícke oblečenie

Blúzky pre zdravotné sestry a lekára - MEDICROSS.SK
Blúzky PREMIUM
Zdravotnícke nohavice – MEDICROSS.SK
Nohavice STYLE
Zdravotnícke šaty – MEDICROSS.SK
Dámske šaty PREMIUM
Zdravotnícke tričká – MEDICROSS.SK
Tričká STYLE
Zdravotníckej čiapky - MEDICROSS.SK
Čiapky PREMIUM
Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Ponúkame exkluzívnu kolekciu luxusného zdravotníckeho oblečenia. Štýlové ručne šité zdravotnícke odevy ako ideálny pracovný odev pre zdravotníctvo. Štýlové ručne šité lekárske blúzky a uniformy. Zákazková výroba podľa vami zvolených rozmerov a vzorov ! Objavte širokú ponuku štýlových zdravotníckych uniforiem vyrábaných v Českej republike. Tieto odevy sú vyrobené z kvalitných materiálov a navrhnuté tak, aby sa pohodlne nosili v kancelárii. V našej širokej ponuke nájdete ručne šité štýlové lekárske blúzky pre rôzne profesie, ako sú lekári, zdravotné sestry, zubári a veterinári.

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov

V čase, keď prvý dojem môže rozhodnúť o všetkom, prinášame riešenie pre zdravotníckych profesionálov, ktorí chcú pôsobiť profesionálne a zároveň vyjadrovať svoju individualitu. Naše luxusné zdravotnícke oblečenie, šité na mieru podľa individuálnych požiadaviek, ponúka kombináciu komfortu, funkčnosti a nevšedného dizajnu. Využívame iba najkvalitnejšie materiály, ktoré zaisťujú dlhú životnosť a pohodlie počas celého dňa. Odevy sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznorodým potrebám zdravotníckeho personálu – od lekárov, sestier, až po dentistov a veterinárov. Naša kolekcia zahŕňa širokú škálu produktov: od blúzok, zdravotných nohavíc, šiat až po chirurgické čiapky, všetko vo variantoch, ktoré zahŕňajú aj špecifické vzory pre jednotlivé odbory, nielen vo farbe bielej a modrej. Prinášame inovatívny prístup k zdravotníckemu oblečeniu, kde každý detail má svoj význam a každý model odráža vášeň pre výnimočnosť a kvalitu. Objavte s nami novú dimenziu zdravotníckeho oblečenia, kde sa tradícia ručného šitia snúbi s modernými trendmi.

Zobraziť viac
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Filtrovať produkty
CenaStavLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR