Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Silné antibakteriálne vlhčené obrúsky Doctor Wipe's 72ks

Antibakteriálne vlhčené obrúsky Doctor Wipe 72ks... viac
3.12 EUR bez DPH
není skladem
3.78 EUR
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

Silné antibakteriálne vlhčené obrúsky Doctor Wipe's 72ks

Vlhčené obrúsky Doctor Wipes so silným antibakteriálnym účinkom do 30 sekúnd. Antibakteriálne vlhčené obrúsky Hygienium obsahujú netkané mäkké vlákno napustené roztokom, ktorý je špeciálne navrhnutý na jemné čistenie, zjemnenie a osvieženie pokožky. Vlhčené obrúsky sú vhodné na každodenné použitie v domácnosti a sú ideálne na cesty. Ich balenie je uzatvárateľné a obrúsky môžete brať jednotlivo, čo je veľmi praktické a hygienické. Čistiace obrúsky sú určené na jedno použitie. Hygienické, hypoalergénne, antibakteriálne vlhčené obrúsky, dezinfekčné prostriedky, boli navrhnuté na čistenie, zvlhčovanie a dezinfekciu pokožky. Sú impregnované dezinfekčným roztokom špeciálne určeným na hygienu rúk, poskytujú hygienickú ochranu a dajú sa ľahko prenášať a používať kdekoľvek a kedykoľvek. Odstraňujú 99,9 % baktérií. -Dôkladne, ale jemne čistí a osviežuje pokožku-Praktické balenie-Dlhodobo elastický s alkoholom-Vhodný na doma aj na cesty-Pomáha udržiavať prirodzenú úroveň pH pokožky-Eliminuje 99,9 % baktérií

Odolnosť: Uteráky sú odolné v podmienkach bežného používania a teploty v súlade so špecifikáciami na obale výrobku.

Toxikologické informácie: styk s pokožkou: netoxický produkt

Informácie o biocídnej účinnosti: Testy účinnosti biocídov vykonalo akreditované skúšobné laboratórium JS Hamilton Poland, S.A. podľa požiadaviek normy EN 1500: 2013. Testovaným organizmom bola baktéria E.coli. Produkt bol testovaný a preukázala sa jeho bakteriálna aktivita proti mikroorganizmom. Účinok bol preukázaný pri dezinfekcii rúk už za 30 sekúnd, keď sa na jednu ruku použila jedna vlhčená utierka, pričom počet E. coli sa za ten čas znížil o viac ako 99,9 %.

- Výrobok "Doktorské utierky antibakteriálne Vlhčené utierky antibakteriálne" je notifikovaný v súlade s biocídnym zákonom 324/2016 Z. z. v Registri biocídnych výrobkov na Ministerstve zdravotníctva SR. (Pozri odkaz)

https://eregpublicsecure.ksrzis.cz/Registr/CHLAP/Biocid?PreparationName=doctor+wipes&Marker=YRACOM+s.r.o.&Manuacturer=&UcinnaLatka=&TypePreparation_input=&TypePreparation=&PermissionNumber=&PermittedUse=&CiloveOrganismy =

- kategória PT1 (dezinfekcia pri styku s pokožkou)

Ekologické stanovisko: Výrobok neobsahuje žiadnu látku klasifikovanú ako nebezpečnú pre životné prostredie.

Nebezpečenstvo: Styk s pokožkou: utierky sú určené na použitie na pokožke

Kontakt s očami: vyhnite sa kontaktu s očami. Pozor. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Pri zasiahnutí očí: niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, vyberte si ich. Pokračujte v oplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc, starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí.

V prípade požiaru: Pri hasení použite tieto metódy: voda, CO2, hasiaci prášok

Skladovanie: Skladujte výrobok v pôvodnom obale, pri izbovej teplote, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia a tepla.

* Technická špecifikácia bola vypracovaná na základe technického listu výrobcu S.C. Europack Media SRL

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

Silné antibakteriálne vlhčené obrúsky Doctor Wipe's 72ks

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR