Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Domestos 750ml na vodný kameň - vápno

Účinný prípravok na vodný kameň v toalete... viac
2.12 EUR bez DPH
není skladem
2.57 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

Domestos 750ml na vodný kameň - vápno

Domestos Zero Lime dokonale vyčistí vašu toaletu a spoľahlivo odstráni vodný kameň. Domestos Zéró Lime intenzívne ničí baktérie v toalete. Funguje aj pod vodou. Dezinfekčný gél na odstraňovanie vodného kameňa v toalete. Priľne k povrchu záchodovej misy, kde dlho pôsobí, a to aj pod vodou. Zanecháva príjemnú a sviežu vôňu limetky.

Príprava a použitie:
Uzáver odolný proti otvoreniu deťmi. Otvorenie: Stlačte plochy na oboch stranách uzáveru a otočte proti smeru hodinových ručičiek. Po použití: jemne zatvorte uzáver, kým neuslyšíte cvaknutie. Naneste nezriedený (70 ml) na celý vnútorný povrch záchodovej misy. Nechajte pôsobiť 30 minút, aby ste zničili vodný kameň a baktérie. V prípade potreby použitie zopakujte.

Zloženie:
dezinfekčný prostriedok: kyselina chlorovodíková 8 g/100 g, menej ako 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, katiónové povrchovo aktívne látky, parfum. Obsahuje: kyselinu chlorovodíkovú, kyselinu amidosírovú, (Z)-oktadec-9-enylamín, etoxylovaný 2EO.

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

Domestos 750ml na vodný kameň - vápno

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR