Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Úloha

Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Rolky Perlan sú ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú kvalitné a hygienické podložky. Naše valce sú vyrábané s dôrazom na detail a kvalitu, čo zaručuje ich dlhú životnosť a spoľahlivosť.

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov

Či už potrebujete jednorazovú podložku alebo perlan roll na každodenné použitie v zdravotníckom zariadení alebo na domáce použitie. Naše role perlanu vo veľkostiach 32x32 cm a 42x48 cm vám ponúkajú najlepšiu kvalitu za rozumnú cenu. Každá rolka je navrhnutá tak, aby spĺňala vaše špecifické potreby a zároveň dodala vášmu prostrediu estetický vzhľad. Vyberte si z našej ponuky a zaistite si pohodlie a kvalitu, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Zobraziť viac
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR