Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Tablety do umývačky riadu Finish All-in 1 Max 80 ks

Tablety do umývačky riadu Finish All-in 1 Max 80 ks... viac
11.01 EUR bez DPH
Skladom > 5 ks
13.32 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

Tablety do umývačky riadu Finish All-in 1 Max 80 ks

Tablety do umývačky riadu Finish Allin1 Max si ľahko poradia so zaschnutými zvyškami jedla a mastnotou. Škvrny od nápojov, ako sú čaj a káva, už nemajú šancu! Jednoducho žiarivý lesk a ochrana vášho riadu aj v tvrdej vode.

návod na

použitie

Tablety sa dotýkajte len suchými rukami. Nerozbaľujte ich, len ich vložte do zásobníka. Pri každom použití škatuľu opäť zatvorte a uložte ju na chladnom a suchom mieste.

Pri krátkych programoch sa najlepší výsledok dosiahne umiestnením tablety na dno umývačky vedľa filtra.

Balenie

80 kusov

Zloženie

5 % alebo viac, ale menej ako 15 % bielidiel na báze kyslíka, fosfonáty. Menej ako 5 % polykarboxylátov, neiónové povrchovo aktívne látky, enzýmy (subtilizín, amyláza), parfum.

Môžete vyskúšať aj ďalšie produkty Finish v kategóriách Tablety do umývačky riadu a Tablety na umývanie riadu. Ak si nie ste istí týmto produktom, skúste sa pozrieť do kategórie Tablety do umývačky riadu.

Bezpečnostné pokyny

Spôsobuje vážne poškodenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí: niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Okamžite volajte toxikologické informačné centrum/lekárnika. Noste ochranné okuliare. Pri požití: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte vracanie. Na zriedenie vypite malé množstvo vody. Obsahuje peroxid uhličitanu sodného, tridecet-n, disiričitan sodný. Obsahuje proteázu. Môže spôsobiť alergickú reakciu.

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

Tablety do umývačky riadu Finish All-in 1 Max 80 ks

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR