Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

VISUSTRIN očné kvapky 10 ampuliek

VISUSTRIN Očné kvapky... viac
4.53 EUR bez DPH
Skladom 3 bal
5.07 EUR
bal
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

VISUSTRIN očné kvapky 10 ampuliek

VISUSTRIN Očné kvapky

Očné kvapky VISUSTRIN obsahujú kyselinu hyalurónovú (0,1 %) a suchý extrakt z perily (0,1 %). Zmierňujú začervenanie, pomáhajú pri suchých a unavených očiach spôsobených atmosférickými a environmentálnymi faktormi, ako sú prach a alergény, ako aj nadmerným používaním počítačov, tabletov, smartfónov a televízie, pri riadení vozidiel, nadmerným svetelným znečistením, používaním kontaktných šošoviek, po laserovej operácii očí. Môže sa používať aj pri sivom zákale, VISUSTRIN očné kvapky sú bez nežiaducich interakcií s inými liekmi.

Všestranný efekt

Kvapky VISUSTRIN majú vynikajúce zvlhčujúce vlastnosti, rýchlo zvlhčujú a osviežujú oči. Stačí použiť 1-2 kvapky na každé oko.účinky očných kvapiek VISUSTRIN: antioxidačný účinok, osviežujúci účinok, upokojujúci účinok - znižuje bolesť a pálenie očí, použitie s kontaktnými šošovkami, vhodné pri sivom zákale.

Bez konzervačných látok

Bez konzervačných látok (trvanlivosť 36 mesiacov): znižuje riziko nežiaducich reakcií (podráždenie očí), rozširuje okruh možných používateľov (aj pre nositeľov kontaktných šošoviek a pri liečbe sivého zákalu), eliminuje riziko negatívnych interakcií (s konzervačnými látkami v iných očných prípravkoch), eliminuje riziko alergických reakcií u pacientov s precitlivenosťou na tiomersal (bežne používaný konzervačný prípravok v oftalmológii). Výrobok je bez GMO a neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.

?Zdravotnícka pomôcka triedy IIb v súlade so smernicou 93/42/EHS.

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

VISUSTRIN očné kvapky 10 ampuliek

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR