Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Nesterilné párenie

Gáza
Gáza
Netkaná textília
Netkaná textília
Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie
Gáza a netkaná kompresia
Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov

Nesterilné gázové obklady sa používajú v rôznych lekárskych situáciách a pri poskytovaní prvej pomoci. Nižšie sú uvedené niektoré z bežných príkladov použitia:

Absorpcia a čistenie: nesterilné gázy sa často používajú na absorpciu prebytočných tekutín, ako je krv alebo hnis, z rany. Môžu sa použiť aj na čistenie rany alebo jej okolia.

Ochrana rany: môže sa použiť ako dočasný obväz na ochranu rany pred kontamináciou alebo poškodením, kým nebude k dispozícii sterilný materiál.

Podpora: v niektorých prípadoch sa môže nesterilná gáza použiť ako podporný materiál pri spevňovaní sadry alebo iného obväzu.

Aplikácia liekov: lekári často používajú nesterilnú gázu na aplikáciu liekov na kožu alebo ranu.

Prax a školenia: na lekárskych fakultách a v kurzoch prvej pomoci sa často používa nesterilná gáza na nácvik a školenie obväzov a ošetrovania rán.

Zobraziť viac
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR