Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Sterilný kryt

Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Sterilné krytie a gáza chránia rany, podporujú hojenie a zabraňujú infekciám. Je nevyhnutný na ošetrenie a starostlivosť o rôzne typy rán.

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov

Sterilné rúška sú typom zdravotníckeho materiálu, ktorý sa používa na zakrytie a ochranu rán. Je určený na ochranu rany pred kontamináciou a infekciou a na podporu hojenia rany. Sterilné krytia sa často namáčajú do antiseptických roztokov alebo liekov, aby sa urýchlilo hojenie rán a znížilo riziko infekcie.

Kľúčovú úlohu v tomto procese zohráva gáza. Sterilná gáza sa často používa ako primárne krytie rán. Je ľahký, priedušný a možno ho namočiť do antiseptík alebo iných liekov. Gáza môže slúžiť aj ako sekundárne krytie, ktoré poskytuje ďalšiu ochrannú vrstvu a podporuje hojenie udržiavaním vlhkého prostredia v rane.

Kompresná gáza, ktorá je tiež typom sterilného krytia, je určená na rovnomerný tlak na ranu. To pomáha zastaviť krvácanie a podporiť krvný obeh, ktorý je dôležitý pre proces hojenia.

Zobraziť viac
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR