Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Chirosan Plus 500g

Chirosan Plus 500g... viac
20.61 EUR bez DPH
Skladom 2 ks
24.94 EUR
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia
Na stiahnutie

Chirosan Plus 500g

Širokospektrálny dezinfekčný prostriedok na báze vytvorenej kyseliny peroctovej na dekontamináciu nástrojov, endoskopov a povrchov zdravotníckych pomôcok.

  • Prípravok obsahuje vyvážený komplex enzýmov, ktoré rozkladajú a rozkladajú bielkoviny, tuky a cukry.
  • dlhodobá stabilita pracovného roztoku viac ako 36 hodín
  • Úplné spektrum účinnosti do 10 minút, vrátane bakteriálnych spór
  • Vysoko účinný a ekonomický, nízke pracovné koncentrácie od 0,5 %
  • Vhodný na ručné čistenie a dezinfekciu, tiež na použitie v ultrazvukových čističkách
  • Vhodný aj na dezinfekciu povrchov zdravotníckych pomôcok_


Účinné látky

Účinná látka: generovaná kyselina peroxyoctová
Pomocné látky: perkarbonát sodný, TAED, enzýmy, povrchovo aktívne látky, inhibítory korózie

Spektrum účinnosti

Baktericídny, plne virucídny, sporicídny, tuberkulocídny, mykobaktericídny, fungicídny

Použitie

Príprava pracovného roztoku: Na získanie požadovanej koncentrácie pracovného roztoku rozmiešajte požadované množstvo výrobku vo vode pri teplote 20 - 25 oC. 1 % roztok sa pripraví zmiešaním 10 g prípravku (= 1 vrchovatá čajová lyžička v balení) v 990 ml vody. Po 15-minútovej aktivácii a opätovnom premiešaní je roztok pripravený na použitie.

Príprava pred sterilizáciou: odstráňte hrubé nečistoty z nástrojov a zariadení, ktoré sa majú dezinfikovať. Vložte nástroje do pripraveného pracovného roztoku - nástroje musia byť úplne ponorené pod hladinou roztoku. Po uplynutí príslušného času expozície prístroje vyberte, vizuálne skontrolujte, opláchnite vodou a osušte.

Vyššia úroveň dezinfekcie: prístroj rozoberte a vyčistite podľa odporúčaní výrobcu. Vyčistené a vysušené nástroje vložte do pracovného roztoku tak, aby boli vyplnené všetky duté časti a aby sa nevytvárali vzduchové bubliny. Po uplynutí primeranej doby expozície sa predmety musia odstrániť a opláchnuť vodou, ktorej stupeň čistoty určuje príslušná vyhláška. Sušte a skladujte podľa schválených podmienok.

Dezinfekcia povrchov a predmetov: Predtým odstráňte hrubé nečistoty z povrchov a predmetov. Utrite povrchy a plochy predmetov tkaninou (mopom, handrou atď.) namočené v pracovnom roztoku. Malé, vodotesné predmety možno ponoriť do pracovného roztoku, opláchnuť vodou a po uplynutí doby expozície vysušiť. Pracovný roztok možno nanášať aj striekaním na menšie plochy a predmety.

Poznámka.: Aktivovaný, nepoužitý pracovný roztok je stabilný 36 hodín za podmienok skladovania (v uzavretej nádobe, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia a tepelných zdrojov, pri teplote do 25 oC) .

Hmotnosť
0,5kg

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

Chirosan Plus 500g

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR