Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Helipur H plus N 1L

Dezinfekčný a čistiaci prostriedok na nástroje a endoskopy... viac
27.66 EUR bez DPH
není skladem
33.47 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

Helipur H plus N 1L

Tekutý koncentrovaný dezinfekčný prostriedok s čistiacim účinkom založený na kombinovanom pôsobení aldehydov a alkoholov.

Neobsahuje formaldehyd!

Je určený na veľmi rýchlu dekontamináciu nástrojov, termolabilného materiálu, pevných a ohybných endoskopov, je veľmi šetrný k čisteným materiálom.

Čistiaci výkon možno zvýšiť pridaním kompatibilného tenzidového čističa N priamo do pracovného roztoku. Spoľahlivo funguje aj pri veľmi nízkych koncentráciách, takže jeho použitie je ekonomické.

Vhodné na vyšší stupeň dezinfekcie. Roztok sa môže skladovať a používať 14 dní v zakrytých nádobách na dosiahnutie vyššieho stupňa dezinfekcie.

Účinné látky:

Glutaraldehyd, 2-propanol, etylhexanol.

Účinnosť:

Baktericídny, virucídny, sporicídny, fungicídny, mykobaktericídny, tuberkulocídny, účinný na MRSA.

Helipur® H plus N je dezinfekčný prostriedok na lekárske nástroje. Použitie: Manuálne. Dezinfekcia chirurgického inštrumentária, flexibilných a pevných endoskopov, laboratórneho vybavenia a anestetických pomôcok. Vhodné pre ultrazvukový kúpeľ. Nebezpečenstvo: Spôsobuje popáleniny dýchacích ciest. Škodlivý pri požití a vdýchnutí. Spôsobuje vážne poškodenie pokožky a očí. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Pri vdýchnutí môže spôsobiť príznaky alergie alebo astmy alebo dýchacie ťažkosti. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Nedýchajte v hmle. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Používajte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/obličajový štít/ochranu uší. V prípade kontaktu s pokožkou (alebo vlasmi): okamžite odstráňte všetok kontaminovaný odev. Opláchnite si pokožku vodou alebo sa osprchujte. V prípade vdýchnutia: premiestnite osobu na čerstvý vzduch a udržujte ju v polohe uľahčujúcej dýchanie. Pri zasiahnutí očí: niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú v nich a ak sa dajú ľahko vybrať. Pokračujte v oplachovaní. Okamžite volajte toxikologické informačné centrum/lekárnika. Obsah/obal zlikvidujte v schválenom zariadení na likvidáciu odpadu. Na profesionálne použitie. Výrobca zdravotníckej pomôcky je B.braun Medical AG, Seesatz 17, 6204 Sempach, Švajčiarsko.

Pred použitím si pozorne prečítajte návod na použitie, pretože obsahuje informácie o rizikách spojených s používaním zariadenia a ďalšie dôležité informácie.

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

Helipur H plus N 1L

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR