Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Infúzne súpravy

Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Objavte na našej webovej stránke širokú ponuku infúznych súprav, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou lekárskej starostlivosti a liečby. Tieto infúzne súpravy, ktoré sú nevyhnutné na podávanie liekov, tekutín alebo krvi do tela pacienta, sú k dispozícii v rôznych typoch a veľkostiach, aby vyhovovali špecifickým potrebám každej situácie. Všetky naše infúzne súpravy sa vyrábajú v súlade s najprísnejšími normami a štandardmi, aby sa zabezpečila maximálna bezpečnosť a účinnosť.

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov

Získajte prístup k produktom, ktorým dôverujú zdravotnícki pracovníci na celom svete, a zistite, ako môže infúzna technológia zlepšiť kvalitu a efektívnosť vašej zdravotnej starostlivosti. Prezrite si našu širokú ponuku a vyberte si infúzne súpravy, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám. Infúzne súpravy pozostávajúce zo špecifických prvkov, ako je infúzny set a infúzne hadičky, sú nevyhnutné na účinné podávanie liekov a tekutín pacientom v zdravotníckych zariadeniach.

Zobraziť viac
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR