Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Transfúzne súpravy

Najpredávanejšie

Vyberte transfúzne súpravy potrebné na účinnú a bezpečnú transfúziu krvi alebo zložiek krvi. Tieto výrobky, ktoré sú nevyhnutné na rýchlu a presnú aplikáciu potrebných lekárskych tekutín, spĺňajú všetky prísne lekárske normy a štandardy. Naše transfúzne súpravy sú určené pre rôzne klinické situácie a potreby, od jednoduchých súprav na štandardné transfúzie až po komplexné súpravy pre špeciálne prípady.

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov

Transfúzne súpravy umožňujú jednoduchú manipuláciu, minimalizujú riziko komplikácií a zvyšujú pohodlie pacienta. Otestujte ich kvalitu a účinnosť v praxi. Celý sortiment nájdete na adrese: https://www.medicross.cz/infúzia-a-transfúzia-techniky/infúzne-sady/

Zobraziť viac
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR