Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Redony

Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Prezrite si náš široký sortiment redónov, základných komponentov na účinné odstraňovanie telesných tekutín a vzduchu z tela počas chirurgických zákrokov alebo po nich. Naše redonové fľaše sú vyrábané s najvyššími štandardmi kvality a bezpečnosti, aby poskytovali optimálne výsledky pri používaní.

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov

Náš sortiment redon kitov je navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznym potrebám zdravotnej starostlivosti, od malých a kompaktných redon kitov pre menej náročné aplikácie až po robustné a výkonné možnosti pre zložitejšie postupy. Preskúmajte náš sortiment a vyberte si redon, ktorý najlepšie vyhovuje vašim špecifickým potrebám a požiadavkám. Alebo naša kategória infúznych súprav, ktorá súvisí s radom redon.

Zobraziť viac
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR