Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Operačné plášte

Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Operačné plášte na krátke a dlhé zákroky. Kabáty sú zavinovacie s dvoma pármi viazaní a na rukávoch sú zakončené pletenou manžetou.

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov

Predstavujeme vám naše chirurgické plášte alebo oblečenie. Tieto plášte sú ideálne na krátke aj dlhé procedúry . sú navrhnuté s ohľadom na pohodlie a bezpečnosť, zavinovacie s dvoma pármi viazaní a ukončené pletenou manžetou na rukávoch. Či už potrebujete sterilnú alebo nesterilnú možnosť, máme pre vás tú správnu. Vďaka našej širokej ponuke si môžete vybrať ten najlepší chirurgický plášť, ktorý bude spĺňať všetky vaše požiadavky a zároveň vám poskytne maximálne pohodlie počas zákrokov.

Zobraziť viac
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR