Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Kombinézy

Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie
Veľmi kvalitná ochranná kombinéza typu 5/6. Určené na použitie v lekárskom, potravinárskom a elektrotechnickom priemysle
Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov

Tieto kombinézy sú ideálne pre rôzne pracovné prostredia a ponúkajú vysokú úroveň bezpečnosti. Naše jednorazové kombinézy sú navrhnuté s ohľadom na pohodlie a hygienu a sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú odolnosť a dlhú životnosť. Či už potrebujete kombinézu na všeobecné použitie alebo špeciálnu ochrannú kombinézu do náročnejších podmienok, v našom sortimente nájdete všetko, čo potrebujete, od chirurgických plášťov až po jednorazové rukavice. Vyberte si z našej širokej ponuky a zaistite si kvalitu a spoľahlivosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Zobraziť viac
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Filtrovať produkty
StavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR