Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Chirurgický odev

Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Jednorazový chirurgický odev z príjemného materiálu Soft SMS. Balenie obsahuje nohavice a blúzku s krátkym rukávom. Všetko je hygienicky zabalené v plastových obaloch.

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov

Každé balenie obsahuje nohavice a blúzku s krátkym rukávom, všetko starostlivo a hygienicky zabalené v plastovom obale. Či už potrebujete chirurgické plášte na bežné zákroky alebo na zložitejšie chirurgické zákroky, naše chirurgické plášte vám poskytnú potrebnú ochranu a pohodlie. Vyberte si z našej širokej ponuky a zaistite si kvalitu a spoľahlivosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Zdravotnícky materiál je nevyhnutný na poskytovanie kvalitnej starostlivosti pacientom a zabezpečenie bezpečného liečebného prostredia. Tieto materiály zohrávajú kľúčovú úlohu v lekárskom priemysle - od jednorazových chirurgických nástrojov až po špecializované zdravotnícke pomôcky. Ich správny výber a použitie môže významne ovplyvniť výsledky liečby a celkovú spokojnosť pacientov.

Zobraziť viac
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Filtrovať produkty
StavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR