Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Korsolex basic 5l

Dezinfekčný prostriedok na báze aldehydu vhodný na dezinfekciu termolabilných a termostabilných nástrojov... viac
112.27 EUR bez DPH
není skladem
135.85 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

Korsolex basic 5l

Korsolex® basic je vhodný na manuálnu dezinfekciu termostabilných a termolabilných nástrojov (vrátane flexibilný endoskop). Je vhodný na dezinfekciu ponorením a na všetky zavedené metódy cirkulácie.

široké spektrum účinnosti, vrátane. virucidná a sporicidná účinnosť

Nebezpečenstvo. Obsahuje: glutaraldehyd (CAS: 111-30-8), (etyléndioxy)dimetanol (CAS: 3586-55-8), formaldehyd (CAS: 50-00-0), but-2-yn-1,4-diol (CAS: 110-65-6)

Škodlivý pri požití alebo vdýchnutí. Spôsobuje vážne poškodenie pokožky a očí. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Pri vdýchnutí môže spôsobiť príznaky alergie alebo astmy alebo dýchacie ťažkosti. Podozrenie na genetické poškodenie. Môže spôsobiť rakovinu. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Spôsobuje zahmlievanie dýchacích ciest. Pred použitím si vyžiadajte špeciálne pokyny. Zabráňte vdychovaniu prachu/dymu/plynu/hmly/výparov/aerosólov. Používajte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/obličajový štít. Používajte ochranné prostriedky dýchacích ciest. V prípade kontaktu s pokožkou (alebo vlasmi): okamžite odstráňte všetok kontaminovaný odev. Opláchnite pokožku vodou. PRI DÝCHANÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a udržujte ju v polohe, ktorá uľahčuje dýchanie. Okamžite zavolajte TOXICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekárnika. Pri zasiahnutí očí: niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú v nich a ak sa dajú ľahko vybrať. Pokračujte v oplachovaní. Okamžite zavolajte TOXICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekárnika. V prípade expozície alebo podozrenia: vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Obsah/obal zlikvidujte v schválenom zariadení na likvidáciu odpadu. Len pre profesionálnych používateľov.

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

Korsolex basic 5l

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR