Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Stabimed fresh 1l

Čistenie a dezinfekcia termolabilných a termostabilných nástrojov a zdravotníckych pomôcok... viac
33.2 EUR bez DPH
není skladem
40.17 EUR
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

Stabimed fresh 1l

  • Príjemná a svieža vôňa.
  • Neobsahuje aldehydy, fenoly a KAS.
  • Široké spektrum účinnosti.
  • Vhodné pre ultrazvukové umývačky riadu.
  • Vynikajúce čistiace vlastnosti, nefixuje proteíny.
  • Úsporné použitie od nízkych koncentrácií.

Stabimed® fresh je bezaldehydový dezinfekčný prostriedok na lekárske nástroje. Ručná dezinfekcia a čistenie (vrátane čistenia ultrazvukom) chirurgických nástrojov, pevných a ohybných endoskopov, laboratórneho a anestetického vybavenia. Po namočení nástroja do čerstvého roztoku Stabimed® pripraveného na použitie ho dôkladne opláchnite pod studenou tečúcou vodou. Nakoniec opláchnite demineralizovanou alebo destilovanou vodou. Náradie osušte savou handričkou, ktorá nepúšťa vlákna. Pred prvým použitím prípravku Stabimed® fresh je potrebné vaňu s náradím umyť vodou a napr. helizyme na odstránenie prípadných zvyškov predtým použitých výrobkov. Nepoužívajte v kombinácii s dezinfekčnými prostriedkami na báze aldehydov! Obmedzená kompatibilita s výrobkami na báze silikónu. Stabimed® fresh nie je úplne virucídny voči neobaleným vírusom, preto nie je vhodný na tepelnú dezinfekciu polokritických a kritických zariadení citlivých na teplo. Vysoko toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi vznietenia. Zákaz fajčenia. Nevdychujte výpary. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Používajte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/obličajový štít. Pri požití: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte vracanie. V prípade kontaktu s pokožkou (alebo vlasmi): okamžite odstráňte všetok kontaminovaný odev. Opláchnite pokožku vodou/sprchou. Pri zasiahnutí očí: niekoľko minút jemne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú v nich a ak sa dajú ľahko vybrať. Pokračujte v oplachovaní. Okamžite volajte toxikologické informačné centrum/lekárnika. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Obal/obsah zlikvidujte v schválenom zariadení na likvidáciu odpadu. Nebezpečenstvo: horľavá kvapalina a výpary. Škodlivý pri požití. Spôsobuje vážne poškodenie pokožky a očí. Spôsobuje poškodenie orgánov pri dlhodobej alebo opakovanej expozícii. Na profesionálne použitie. Výrobca zdravotníckej pomôcky je B. Braun Medical AG, Seesatz 17, 6204 Sempach, Švajčiarsko.

Pred použitím si pozorne prečítajte návod na použitie, pretože obsahuje informácie o rizikách spojených s používaním zariadenia a ďalšie dôležité informácie.

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

Stabimed fresh 1l

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR