Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Chirosan Plus 6 kg

Chirosan Plus 6 kg... viac
140.8 EUR bez DPH
není skladem
170.37 EUR
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia
Na stiahnutie

Chirosan Plus 6 kg

Širokospektrálny dezinfekčný prostriedok na báze vytvorenej kyseliny peroctovej na dekontamináciu nástrojov, endoskopov a povrchov zdravotníckych pomôcok.

  • Prípravok obsahuje vyvážený komplex enzýmov, ktoré rozkladajú a rozkladajú bielkoviny, tuky a cukry.
  • dlhodobá stabilita pracovného roztoku viac ako 36 hodín
  • Úplné spektrum účinnosti do 10 minút, vrátane bakteriálnych spór
  • Vysoko účinný a ekonomický, nízke pracovné koncentrácie od 0,5 %
  • Vhodný na ručné čistenie a dezinfekciu, tiež na použitie v ultrazvukových čističkách
  • Vhodný aj na dezinfekciu povrchov zdravotníckych pomôcok_


Účinné látky

Účinná látka: generovaná kyselina peroxyoctová
Pomocné látky: perkarbonát sodný, TAED, enzýmy, povrchovo aktívne látky, inhibítory korózie

Spektrum účinnosti

Baktericídny, plne virucídny, sporicídny, tuberkulocídny, mykobaktericídny, fungicídny

Použitie

Príprava pracovného roztoku: Na získanie požadovanej koncentrácie pracovného roztoku rozmiešajte požadované množstvo výrobku vo vode pri teplote 20 - 25 oC. 1 % roztok sa pripraví zmiešaním 10 g prípravku (= 1 vrchovatá čajová lyžička v balení) v 990 ml vody. Po 15-minútovej aktivácii a opätovnom premiešaní je roztok pripravený na použitie.

Príprava pred sterilizáciou: odstráňte hrubé nečistoty z nástrojov a zariadení, ktoré sa majú dezinfikovať. Vložte nástroje do pripraveného pracovného roztoku - nástroje musia byť úplne ponorené pod hladinou roztoku. Po uplynutí príslušného času expozície prístroje vyberte, vizuálne skontrolujte, opláchnite vodou a osušte.

Vyššia úroveň dezinfekcie: prístroj rozoberte a vyčistite podľa odporúčaní výrobcu. Vyčistené a vysušené nástroje vložte do pracovného roztoku tak, aby boli vyplnené všetky duté časti a aby sa nevytvárali vzduchové bubliny. Po uplynutí primeranej doby expozície sa predmety musia odstrániť a opláchnuť vodou, ktorej stupeň čistoty určuje príslušná vyhláška. Sušte a skladujte podľa schválených podmienok.

Dezinfekcia povrchov a predmetov: Predtým odstráňte hrubé nečistoty z povrchov a predmetov. Utrite povrchy a plochy predmetov tkaninou (mopom, handrou atď.) namočené v pracovnom roztoku. Malé, vodotesné predmety možno ponoriť do pracovného roztoku, opláchnuť vodou a po uplynutí doby expozície vysušiť. Pracovný roztok možno nanášať aj striekaním na menšie plochy a predmety.

Poznámka.: Aktivovaný, nepoužitý pracovný roztok je stabilný 36 hodín za podmienok skladovania (v uzavretej nádobe, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia a tepelných zdrojov, pri teplote do 25 oC) .

Hmotnosť
6kg

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

Chirosan Plus 6 kg

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR