Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Inkontinenčné podložky

Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Inkontinenčné vložky sú nevyhnutnou pomôckou pri liečbe inkontinencie, či už ide o dočasnú alebo trvalú situáciu. Naše kvalitné inkontinenčné podložky 60x90 a 60x60 poskytujú optimálnu ochranu lôžka a nábytku, znižujú riziko znečistenia a prispievajú k väčšiemu pocitu bezpečia a pohodlia. Bežné veľkosti podložiek: 60x90, 60x60, 60x40 a 90x180.

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov

Inkontinenčné vložky sú k dispozícii aj v baleniach po 100 ks, naše inkontinenčné vložky 60x90 100 ks sú ideálnou voľbou pre zdravotnícke zariadenia, domovy dôchodcov alebo domácu starostlivosť. Okrem toho ponúkame aj menšie rozmery, napríklad inkontinenčné vložky 40x60, ktoré sú vhodné do menších priestorov alebo na pohodlné cestovanie.

Všetky naše inkontinenčné vložky sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu absorpciu, minimalizovali nepríjemný zápach a boli mäkké a príjemné na dotyk. Navštívte našu kategóriu inkontinenčných vložiek a objavte riešenia, ktoré vám pomôžu dôstojne a pohodlne zvládnuť problémy spojené s inkontinenciou.

Zobraziť viac
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR