Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Vrecká na moč

Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Vrecká na moč, často nazývané aj močové vrecká alebo močové vrecká, sú nevyhnutnou pomôckou pre tých, ktorí čelia problémom spojeným s inkontinenciou alebo majú problémy s močovými cestami. Naša kategória urologických vreciek na moč poskytuje spoľahlivé riešenia na efektívnu, hygienickú a diskrétnu manipuláciu s močom.

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov

Naše vrecká na moč sú navrhnuté pre maximálne pohodlie a jednoduché používanie, či už potrebujete riešenie na krátkodobé alebo dlhodobé používanie. Spolu s našimi urologickými vreckami na moč ponúkame aj rôzne možnosti pre rôzne individuálne potreby, či už hľadáte malé a diskrétne vrecká na cestovanie alebo väčšie možnosti na použitie cez noc.

Každé vrecko na moč v našom sortimente je vyrobené z vysokokvalitných a odolných materiálov, ktoré zaručujú bezpečnú a hygienickú manipuláciu. Navštívte našu kategóriu močových vrecúšok a objavte riešenia, ktoré vám prinesú pokoj a pohodlie v každodennom živote, a to aj pri inkontinencii, ktorú už nemožno vyriešiť len bežnou inkontinenčnou vložkou.

Zobraziť viac
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR