Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Plienkové nohavičky

Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Plienky sú kľúčovou súčasťou starostlivosti o osoby, ktoré zápasia s inkontinenciou. Či už hľadáte plienkové nohavičky pre seniorov alebo iných dospelých, táto kategória ponúka rôzne riešenia, ktoré vám uľahčia každodenný život a poskytnú pocit bezpečia a pohodlia.

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov

Vyberáme pre vás tie najlepšie inkontinenčné plienky, ktoré nielen účinne absorbujú, ale sú aj pohodlné na nosenie a jednoducho sa používajú. Naše plienkové nohavičky pre dospelých sú navrhnuté tak, aby minimalizovali nepohodlie a zároveň poskytovali maximálnu ochranu.

Starostlivosť o inkontinenciu môže byť náročná, ale správne výrobky ju môžu výrazne uľahčiť. Preto sme starostlivo vybrali plienkové nohavičky, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality a pohodlia. Navštívte našu kategóriu plienkových nohavičiek a nájdite ideálne riešenie pre svoje potreby.

Inkontinenčné vložky a podložky sú ďalšou dôležitou súčasťou vybavenia zdravotníckeho zariadenia alebo na domáce použitie.

Zobraziť viac
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR