Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Ústne nástavce

Najpredávanejšie

Hľadáte kvalitnú ochranu pre svoj zdravotnícky personál v podobe chirurgického chrániča zubov? Naše chirurgické náustky sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú spojiť bezpečnosť s pohodlím.

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov

Či už dávate prednosť gumičke alebo viazaniu, v našej ponuke nájdete to, čo potrebujete. Všetky naše náustky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú vysokú úroveň bezpečnosti a pohodlia pri nosení. Vďaka rôznym možnostiam vrátane špeciálneho náustka IIR Medicross si môžete vybrať výrobok, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Vyberte si z našej širokej ponuky chirurgických plášťov a rukávov, aby ste si zabezpečili kvalitu a spoľahlivosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Zobraziť viac
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR