Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

DISCOFIX 3-cestný otočný ventil, modrý (50ks)

DISCOFIX 3-cestný otočný ventil, modrý... viac
63.07 EUR bez DPH
není skladem
70.64 EUR
bal
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre
Diskusia

DISCOFIX 3-cestný otočný ventil, modrý (50ks)

Discofix® a Discofix® C sú zdravotnícke pomôcky. Účelom tejto zdravotníckej pomôcky je pohodlný prístup na aplikáciu a odsávanie. Bezpečnostné pokyny: používajte aseptickú techniku. V súlade s inštitucionálnym protokolom pred použitím utrite miesto vpichu. Použite spojovací kus typu Luer bez ihly. Luer Slip sa musí na ventile dotiahnuť ručne otočením o 90°. Vypláchnite v súlade s protokolom príslušnej inštitúcie. Nahraďte v súlade s pokynmi národného protokolu a/alebo príslušnej inštitúcie. Odporúčame hadicu úplne naplniť až po uzatvárací ventil. Ak sa nenaplní opatrne, v infúznom systéme môže zostať až 0,15 ml vzduchu na ventil. Ventil dezinfikujte pomocou utierky Softa® Cloth, utrite podľa pokynov. Opakované použitie pomôcok určených na jedno použitie predstavuje potenciálne riziko pre pacienta alebo používateľa. Môže to viesť ku kontaminácii alebo zhoršeniu funkčnosti zariadenia, čo môže spôsobiť zranenie, ochorenie alebo smrť pacienta. Nepoužívajte, ak je obal poškodený. Nesterilizujte. Výrobcom tejto zdravotníckej pomôcky je spoločnosť B. Braun Melsungen AG so sídlom na Carl-Braun-Straße 1, 34212 Melsungen, Nemecko.

Pred použitím si pozorne prečítajte návod na použitie, pretože obsahuje informácie o rizikách spojených s používaním zariadenia a ďalšie dôležité informácie.

Táto položka nebola doposiaľ diskutovaná. Ak chcete byť prvý, kliknite na tlačidlo Přidat příspěvek

DISCOFIX 3-cestný otočný ventil, modrý (50ks)

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
EUR
Naposledy navštívené
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR