Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Dámske šaty PREMIUM

Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Ponúkame exkluzívnu kolekciu dámskych zdravotníckych šiat, ktoré kombinujú eleganciu, pohodlie a funkčnosť. Biele, ružové, so vzorom a na mieru. Šaty sú ručne šité z bavlneného saténu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk, ale aj funkčný a menej húževnatý

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov

Ponúkame jedinečnú kolekciu dámskych lekárskych šiat, ktoré sú synonymom elegancie a profesionality v zdravotníctve. Každý kus je starostlivo ručne ušitý z najjemnejšieho bavlneného saténu, ktorý poskytuje vynikajúce pohodlie a minimálne pokrčenie počas celodenného nosenia. Naše šaty pre zdravotné sestry sú navrhnuté tak, aby dokonale zapadli do dynamického pracovného prostredia a zároveň zachovali ženskosť a štýl.

Kolekcia obsahuje široký výber modelov - od klasických bielych lekárskych šiat až po šaty s moderným a špecifickým dizajnom, ktoré umožnia každej profesionálke vyjadriť svoj osobný štýl a prístup k práci. Vďaka vysokej kvalite materiálov a spracovania si naše šaty dlho zachovávajú dokonalý vzhľad a funkčnosť.

Pridajte sa k tým, ktorí vedia, že pracovné oblečenie môže byť nielen praktické, ale aj módne a pohodlné. Objavte s nami nový rozmer obliekania pre zdravotnícke profesie, kde sa spája tradícia s modernými trendmi.

Zobraziť viac
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Filtrovať produkty
CenaStavLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR