Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Nohavice STYLE

Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Ponúkame pohodlné a štýlové zdravotnícke nohavice pre dámy i pánov, ideálne na každodenné nosenie v medicínskom prostredí. Biele, modré alebo na mieru s potlačou. Nohavice sú ručne ušité z jemnej termoplastickej tkaniny. Materiál je veľmi príjemný na dotyk, ale aj funkčný a nemastný

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov

Venujeme sa výrobe lekárskych nohavíc, ktoré spájajú praktickosť s najnovšími trendmi v módnom dizajne. Naša kolekcia STYLE zahŕňa dámske aj pánske modely, ktoré dokonale vyhovujú potrebám zdravotníckych pracovníkov. Tieto nohavice sú ručne šité z mäkkej tkaniny na potenie a poskytujú výnimočné pohodlie a flexibilitu počas celého dňa. Vďaka špeciálne vybranému materiálu sa naše nohavice nemačkajú a sú veľmi príjemné na dotyk, takže sú ideálnou voľbou na dlhé smeny.

Ponúkame široký výber modelov vrátane elegantných bielych nohavíc pre ženy a mužov, ktoré sa dajú ľahko kombinovať s rôznymi typmi lekárskych blúzok. S nohavicami z nášho radu STYLE získate nielen funkčnosť a pohodlie, ale aj oblečenie, ktoré vám umožní vyniknúť a cítiť sa dobre. Veríme, že správne pracovné oblečenie môže pozitívne ovplyvniť váš pracovný výkon a celkovú spokojnosť. Objavte s nami nový rozmer zdravotníckeho oblečenia, v ktorom sa kvalita, štýl a pohodlie spájajú v dokonalej harmónii.

Zobraziť viac
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR