Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Tričká STYLE

Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Ponúkame kvalitné zdravotnícke tričká s potlačou aj jednofarebné, navrhnuté pre pohodlie a štýl zdravotných pracovníkov. Pánske aj dámske tričko pre zdravotníkov. Biele, modré a s potlačou. Blúzka je ručne ušitá z bavlneného saténu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk, ale aj funkčný a menej mačkavý

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov

Naša kolekcia tričiek STYLE prináša to najlepšie z oboch svetov pre zdravotné sestry a ostatný zdravotnícky personál. Každé tričko z našej ponuky je ručne šité s dôrazom na detail a pohodlie, vyrobené z mäkkého bavlneného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk a zároveň funkčný pre náročné pracovné dni. Ponúkame široký výber farieb a vzorov, vrátane elegantných bielych zdravotníckych tričiek a tričiek s potlačou, ktoré prinášajú svieži vietor do každodenného pracovného outfitu.

Naše tričká sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám moderného zdravotníckeho prostredia – sú ľahko udržiavateľné, odolné proti častému praniu a zachovávajú si svoj tvar a farbu. Okrem toho, že poskytujú maximálny komfort počas celého dňa, naše tričká sú tiež štýlové, čo umožňuje zdravotným sestrám mať jednotný štýl spoločne s nohavicami a ďalšími odevmi. Vyberte si z našej širokej ponuky a objavte, ako môže kvalitné zdravotnícke oblečenie zlepšiť váš pracovný deň. S tričkami z našej kolekcie STYLE sa budete cítiť dobre a vyzerať ešte lepšie, nech už ste kdekoľvek.

Zobraziť viac
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR