Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Čiapky PREMIUM

Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Ponúkame ručne šité lekárske čiapky z bavlneného saténu , ktoré spájajú eleganciu s praktickosťou. Čiapky pre zdravotné sestry alebo zdravotnícky personál z vysokokvalitného materiálu. Čiapky sú ručne šité z bavlneného saténu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk, ale aj funkčný a menej mačkavý !!!!!!!!

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov

Zdravotnícke prostredie vyžaduje nielen odbornosť a precíznosť, ale aj zodpovedajúci vzhľad, ktorý podčiarkuje profesionalitu a zároveň vyjadruje individualitu. Zdravotnícke čiapky, sú viac než len pracovným odevom. Každá čiapka z našej PREMIUM kolekcie je ručne šitá z vysoko kvalitného bavlneného saténu, ktorý zaručuje výnimočný komfort a minimalizuje stláčanie. Môžete kombinovať s ďalšími odevmi pre zdravotný personál ako blúzky či nohavice. Naše čiapky sú navrhnuté tak, aby dokonale sedeli a zároveň boli funkčné na každodenné použitie v zdravotníctve. S ponukou vzorov od klasických jednofarebných až po špecifické motívy pre lekárov, dentistov či veterinárov, ponúkame unikátnu možnosť, ako zdravotníkom umožniť vyjadriť ich osobnosť a zároveň zachovať profesionálny vzhľad. Čiapky pre lekárov a zdravotníkov nie sú len praktickým doplnkom, ktorý odráža súčasné trendy v zdravotníckych odevoch. Objavte s nami nový rozmer zdravotníckej módy, kde každý detail má svoj význam.

Zobraziť viac
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR