Ste lekár, zubár, veterinár, klinika alebo domov dôchodcov? Využite náš špeciálny program pre zdravotníckych pracovníkov a získajte prístup k zľavám, špeciálnym akciám a informáciám pre zdravotníckych pracovníkov!!! Registrácia v našom e-shope TUa potom nám pošlite svoje identifikačné číslo na obchod@medicross.cz (do predmetu uveďte ''Zľava - profi'') a my vám nastavíme trvalú individuálnu zľavu na všetky nákupy.

Intravenózne kanyly

Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

S našimi intravenóznymi kanylami vrátane periférnych žilových kanyl a katétrov zabezpečíte efektívny a bezpečný prístup k žilám pacientov a pravidelnú distribúciu liekov alebo tekutín. Naše kvalitné kanyly sú vysoko cenené pre svoju presnosť, jednoduchú manipuláciu s portom a krídlami aj bez nich.

Zobraziť viac
O radení
Filtrovanie
podľa parametrov

Rôzne typy kanyl v našom sortimente sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym lekárskym potrebám, od krátkodobej až po dlhodobú intravenóznu liečbu. Spoľahnite sa na naše periférne žilové kanyly pre bezpečnú a účinnú starostlivosť o pacientov. Ponúkame aj veľký výber injekčných striekačiek, ktoré pravidelne nakupujú zdravotnícke zariadenia.

Zobraziť viac
Medicross s.r.o.
Chopinova 523/10
702 00 Ostrava
Česká Republika
IČO: 26845890
IČ DPH (DIČ): CZ26845890
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay
Filtrovať produkty
CenaStavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
Slovak
sk
EUR